czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 27 stycznia 2022
  • wyświetleń: 903

Od dziś w szkołach nauka zdalna. PKM kursuje wg roboczego rozkładu

Od dzisiaj w klasach IV - VIII szkół podstawowych oraz w szkołach ponadpodstawowych obowiązuje nauka zdalna (pisaliśmy o tym tutaj). Czy w związku z tym PKM Czechowice-Dziedzice wprowadzi feryjny rozkład jazdy?

autobus, pkm, solaris
Od dziś w szkołach nauka zdalna. PKM kursuje wg roboczego rozkładu · fot. Adrian Migdał


Przypomnijmy, w grudniu PKM Czechowice-Dziedzice wprowadził feryjny rozkład jazdy autobusów w związku z wprowadzeniem nauki zdalnej w szkołach od 2o grudnia. Z tego powodu do 9 stycznia nie kursowały autobusy linii 1S oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach 2, 3, 4, 5 i VII.

Czy podobnie będzie również od dzisiaj? - Mając na uwadze zgłaszane nam potrzeby przewozowe w zakresie dzieci z klas 1-4 obecnie realizujemy roboczy rozkład jazdy z kursami szkolnymi. Monitorujemy sytuację i będziemy działać adekwatnie do wprowadzanych przez rząd obostrzeń. Na dziś nie planujemy wprowadzenia feryjnego rozkładu jazdy przed okresem ferii szkolnych - poinformował portal czecho.pl Rafał Kupczak, prezes PKM Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.