czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 25 września 2022
  • 2 października 2022
  • wyświetleń: 5006

[WIDEO] Zabrzeg: za nami XV Memoriał Henryka Puzonia

W sobotę, 1 października na stadionie im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się XV Memoriał Henryka Puzonia. Było to kolejne wydarzenie w ramach tegorocznego cyklu "Biegiem po Zdrowie".

ReklamaW XV Memoriale Henryka Puzonia, w ramach 24 kategorii wiekowych, wzięło udział ponad 280 uczestników. Wyniki biegu można znaleźć tutaj.

Celami imprezy były popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Organizatorami byli Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, czechowicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice.

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

Autorem wideorelacji z XV Memoriału Henryka Puzonia jest użytkownik "akura2".

Biegiem po zdrowie 2022 - plakat
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.