czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 23 września 2022
  • wyświetleń: 287

Powrócić na zwycięską ścieżkę. Zakłady bukmacherskie na mecz ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice

Materiał partnera:

Piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice w najbliższej ligowej kolejce udadzą się do Rybnika na mecz z tamtejszym ROW-em 1964, w ramach walki o punkty w drugiej grupie śląskiej IV ligi. Czy zespół Wojciecha Białka wywalczy cenne trzy punkty? Na zwycięstwo której z drużyn wskazują kursy i zakłady bukmacherskie? Analizujemy sytuację przed meczem ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice.

Piłkarze MRKS notują piąte zwycięstwo z rzędu
fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


MRKS Czechowice-Dziedzice po serii wygranych zanotował porażkę w lidzeNic nie może wiecznie trwać i przekonali się o tym zawodnicy Wojciecha Białka, którzy po serii czterech zwycięstw z rzędu w rozgrywkach ligowych, wreszcie poczuli jak smakuje utrata punktów. Przed tygodniem, choć inaczej wskazywały na to zakłady bukmacherskie, nieznacznie lepszy od ekipy z Czechowic-Dziedzic okazał się zespół Gwarka Ornontowice, który raz zaskoczył Miłosza Szczyrbę i wygrał 1:0. Gwarek Ornontowice zakończył w ten sposób kapitalną serię drużyny MRKS-u Czechowice-Dziedzice, która w czternastu kolejnych spotkaniach nie uległa rywalom.

Porażka ta sprawiła, że podopieczni Wojciecha Białka, którzy przed poprzednią serią gier plasowali się na pozycji lidera, spadli na trzecią lokatę i tracą dwa oczka do prowadzącej Unii Turza Śląska. Kibice MRKS-u i mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą żywić nadzieję, że ich ulubieńcom uda się wrócić na zwycięską ścieżkę i wygrywać mecze w tak okazały sposób jak choćby przed dwoma tygodniami w starciu z Kuźnią Ustroń. Wówczas dzięki bramkom Wojciecha Padły, Szymona Kubicy i Pawła Kozioła wygrali 3:0.

ROW 1964 Rybnik także liczy na przełamanieNajbliższy rywal MRKS-u Czechowice-Dziedzice w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych musiał uznać wyższość rywali. Najpierw przegrał 1:2 z MKS-em Lędziny, a przed tygodniem - dokładnie w takim samym stosunku - z aktualnym liderem z Turzy Śląskiej. Warto podkreślić, że ROW 1964 Rybnik jest w tym sezonie bezkompromisowy. Oprócz wspomnianych dwóch porażek zanotował jeszcze dwie, pozostałe trzy spotkania wygrał i po siedmiu seriach gier z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje ósmą lokatę w tabeli.

Zakłady bukmacherskie wskazują na wygraną MRKS-u Czechowice-DziedzicePierwotnie mecz ten miał odbyć się na stadionie w Czechowicach-Dziedzicach, jednak obie drużyny wyraziły zgodę, aby w związku z kwestiami organizacyjnymi, spotkanie rundy jesiennej zostało rozegrane na stadionie w Rybniku. Mimo zmiany gospodarza rywalizacji, zakłady bukmacherskie (czym są zakłady bukmacherskie i jak należy rozumieć kursy wystawiane przez bukmacherów? Tego dowiesz się tutaj) wyraźnie wskazują, że nadal to MRKS Czechowice-Dziedzice jest faworytem do przełamania złej serii i zdobycia kompletu punktów. Czy tak się stanie? Przekonamy się 24 września.

Zakłady bukmacherskie przed meczem ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice

Betfan: ROW 1964 Rybnik - 2.50, remis - 4.10, MRKS Czechowice-Dziedzice - 2.10

Noblebet: ROW 1964 Rybnik - 2.80, remis - 4.05, MRKS Czechowice-Dziedzice - 1.90

STS: ROW 1964 Rybnik - 2.80, remis - 3.95, MRKS Czechowice-Dziedzice - 1.95

Wymienione powyżej firmy bukmacherskie, czyli Betfan, Noblebet i STS to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. 18+