czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 30 września 2022
  • 1 października 2022
  • wyświetleń: 19383

[FOTO] Sklep Dealz w Czechowicach-Dziedzicach już otwarty!

Artykuł sponsorowany:

W sobotę, 1 października otwarty został pierwszy sklep Dealz w Czechowicach-Dziedzicach! Sklep znajduje się w Parku Handlowym "SK Park" przy ulicy Paderewskiego 8. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Otwarcie sklepu Dealz w Czechowicach-Dziedzicach - 1.10.2022 · fot. mp / czecho.pl


Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 150!

Oficjalne otwarcie sklepu w Czechowicach-Dziedzicach nastąpiło w sobotę o godz. 9:00. Uroczyście została przecięta wstęga przez pracowników sklepu, a na 100 pierwszych klientów czekały vouchery! Wydarzeniu towarzyszyły także hostessy oraz konferansjer.

Sklep Dealz w Czechowicach-Dziedzicach będzie funkcjonował w godzinach od poniedziałku do soboty 9:00-21:00, a w niedziele handlowe 10:00-20:00.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Do kultowych marek Dealz należą: Terry's, Reeses, Hershey's, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Szukaj wyjątkowych promocji w specjalnej gazetce na otwarcie!

Bądź na bieżąco i śledź Dealz na social mediach!Dealz w Czechowicach-DziedzicachPark Handlowy SK Park, ul. Paderewskiego 8

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek-sobota: 9:00-21:00
  • niedziela handlowa 10:00-20:00