czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 20 listopada 2022
  • wczoraj, 06:29
  • wyświetleń: 1385

Motomikołaje wesprą dzieci z Domu Dziecka. Dołączyć może każdy

CKM, czyli Czechowicki Klub Motocyklowy zorganizował zbiórkę słodyczy, zabawek, artykułów szkolnych i chemii dla 36 wychowanków Domu Dziecka w Czechowicach-Dziedzicach. Prezenty zostaną przekazane dzieciom 11 grudnia przez czechowickich mikołajów na motocyklach. Do zbiórki może dołączyć każdy z nas.

Reklama

Motomikołaje wesprą dzieci z Domu Dziecka. Dołączyć może każdy
Motomikołaje wesprą dzieci z Domu Dziecka. Dołączyć może każdy · fot. Facebook / Strona wydarzenia


Jak można pomóc? Poprzez wpłatę na zbiórkę na portalu zrzutka.pl. Za wszystkie zebrane fundusze zostaną zakupione rzeczy, które są najbardziej potrzebne podopiecznym Domu Dziecka. Wcześniej Motomikołaje skonsultują się z dyrekcją placówki.

Do akcji włączyły się również Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze dwóch jednostek - OSP Czechowice oraz OSP Dziedzice. MDP OSP Czechowice organizuje zbiórkę artykułów szkolnych i słodyczy w remizie przy ul. Barlickiego 24 - odbędzie się ona w sobotę, 26 listopada w godzinach od 10.00 do 14.00. Z kolei MDP OSP Dziedzice organizuje taką samą zbiórkę w czwartek, 1 grudnia o godzinie 16.00 w strażnicy przy ulicy Strażackiej 1.

Finał akcji odbędzie się 11 grudnia. O godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie motocyklistów na parkingu CH Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach. Następnie ulicami Czechowic motomikołaje udadzą się do Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Będzie to prawdziwa motocyklowa parada! W placówce odbędzie się wręczenie upominków dla dzieci oraz wspólne ognisko z członkami Czechowickiego Klubu Motocyklowego.

Stronę wydarzenia na Facebooku można znaleźć tutaj.

Motomikołaje wesprą dzieci z Domu Dziecka. Dołączyć może każdy
Motomikołaje wesprą dzieci z Domu Dziecka. Dołączyć może każdy · fot. Czechowicki Klub Motocyklistów

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.