czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 25 listopada 2022
  • wyświetleń: 406

Wygodna pufa do pokoju dziecka - jaką wybrać?

Materiał partnera:

Dziecięcy pokój często stanowi wyzwanie aranżacyjne dla rodziców. Jego umeblowanie nie należy do najłatwiejszych. Jedno jest pewne. Przestrzeń ta powinna być estetyczna, przytulna, kolorowa, a zarazem funkcjonalna. Nie może zabraknąć w niej kącika zabaw, w którym najmłodsi będą chętnie spędzać wolne chwile. Takie pomieszczenia idealnie dopełniają pufy dla dzieci lub worki do siedzenia. Są miękkie i przytulne, a więc bezpieczne w użytkowaniu. Podpowiadamy, jaki puf wybrać!

Źródło: pixabay.com


Dlaczego warto kupić pufy do pokoju dziecka?Pufy do pokoju to meble, które od dawna są chętnie wykorzystywane jako element dekoracyjny przestrzeni dla dziecka. Maluchy, zwykle ruchliwe i ciekawe świata, nie uważają na ostre krawędzie standardowych krzeseł czy mebli. Zatem miękkie pufy stanowią rozwiązanie bezpieczne, które zapewni frajdę podczas zabaw i nie przysporzy niepotrzebny kłopotów. Na rynku znajdziesz modele w formie worków, jak i miękkich siedzisk. Takie meble dla najmłodszych wyróżniają się ciekawą kolorystyką, którą można dopasować do stylistyki wnętrza. Miękkie pufy dla dzieci dopasowują się do kształtu ciała, a zarazem są wygodne dla maluchów, które od niedawna zaczęły chodzić. Ich użytkowanie sprawia, że znika ryzyko, które pojawia się przy korzystaniu z normalnych krzeseł, m.in. spadnięcia czy zsunięcia się z mebla. Szeroki wybór różnorodnego wyposażenie dla najmłodszych znajdziesz na stronie www.yellowtipi.pl/. Marka oferuje szeroki wybór różnorodnych rozwiązań do pokoju maluchów.

Postaw na pufy dla dzieciPufy dla dzieci, które dostępne są na rynku, mogą mieć różne kształty. W zależności od wieku dziecka możesz zdecydować się na model typu Poppy. To siedzisko, które dopasowuje się do kształtu ciała i odciąża kręgosłup. Sprawdza się szczególnie dla malutkich dzieci, które niedawno zaczęły stawiać pierwsze kroki. Na rynku nie brakuje również modeli stabilnych, które mogą służyć zarówno do siedzenia, jak i codziennych zabaw czy odrabiania zadań. Takie pufy wypełnione są najczęściej twardym wkładem i przyjmują kształt walca, prostokąta itp. Ich zaletą jest najczęściej ściągany pokrowiec, który można prać, gdy zajdzie taka potrzeba. Warto przejrzeć www.yellowtipi.pl/pufy,g577.html. Marka słynie z produktów o wysokiej wytrzymałości, a także szerokiej stylistyce. Możesz zdecydować się na warianty okrągłe, kwadratowe, w formie łezki czy zupełnie płaskie, przypominające materac.

Estetyczny worek do siedzenia jako wyjątkowa dekoracjawww.yellowtipi.pl/worki-do-siedzenia-bowli,g579.html to kolejny model pufy do pokoju najmłodszych, który sprawdzi się doskonale. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz stworzyć dziecku kącik do drzemania, zabaw czy przytulania. Worki przyjmują najczęściej kształt łezki. Przy wyborze zwróć uwagę na możliwość zdejmowania pokrowca, a także wielkość mebla. Worek do siedzenia może pełnić funkcję fotela wypoczynkowe również w pokojach starczych dzieci. Pamiętaj o tym, by dobrze skomponować go z całą stylistyką wnętrza, a także zwrócić uwagę na rodzaj wypełnienia. Za najtrwalsze uważa się styropianowe, które dopasowuje się do ułożenia dziecka.