czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 3 grudnia 2022
  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 4505

W Zespole Szkół Technicznych i licealnych powiedzieli "nie" rutynie

W listopadzie zakończył się projekt realizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych pod nazwą "Rutynie - NIE". Był on częścią programu "Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej" finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER.

Reklama

W Zespole Szkół Technicznych i licealnych powiedzieli "nie" rutynie
W Zespole Szkół Technicznych i licealnych powiedzieli "nie" rutynie · fot. ZSTiL


W ramach projektu odbyły się trzy zagraniczne mobilności. Pierwszym z nich był kurs "Creative Strategies for Language Teachers: Make it Easy, Make it Real!" zorganizowany przez European Academy of Creativity z siedzibą w Barcelonie,

Drugim był kurs "E-commerce in Logistics" zorganizowany przez Europass Teacher Academy we Florencji, a ostatnim - job shadowing czyli wizyta we włoskim liceum ISTITUTO DI ISTRUZIONE SUPERIORE "LUIGI EINAUDI" w Syrakuzach. W ramach tego wyjazdu uczestnicy projektu spotkali się z dyrekcją, nauczycielami i uczniami szkoły, poznali organizację pracy i projekty realizowane przez włoskie liceum oraz formy współpracy ze środowiskiem lokalnym.

Celem projektu było podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.