czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 7 grudnia 2022
  • 8 grudnia 2022
  • wyświetleń: 5651

Awaria magistrali wodociągowej. Możliwe przerwy w dostawie wody

Za nami:

Ważna informacja dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic. W nocy z czwartku na piątek na obszarze całego miasta możliwe są przerwy w dostawie wody. Powód? Awaria na magistrali wodociągowej.

Reklama

awaria sieci wodociągowej, wodociągi
Awaria magistrali wodociągowej. Możliwe przerwy w dostawie wody · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


O utrudnieniach poinformowało PWiK Czechowice-Dziedzice. - W związku z wystąpieniem awarii na magistrali wodociągowej Ø 600 zlokalizowanej w obszarze ulicy Junackiej oraz zaplanowanymi na dzień jutrzejszy pracami naprawczymi wystąpią ograniczenia w dostawach wody oraz spadki ciśnienia w sieci na obszarze całego miasta - czytamy w komunikacie spółki.

W celu zminimalizowania utrudnień dla klientów PWiK prace prowadzone będą w godzinach nocnych - od 23.00 do 5.00. W czasie prowadzonych prac naprawczych uruchomione zostanie alternatywne zasilanie północnych dzielnic miasta (zasilanych z w/w magistrali Ø 600), z pozostałych punktów dystrybucji wody.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.