czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 8 grudnia 2022
  • 15 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2927

Będzie likwidacja lub przebudowa przejazdów kolejowych na linii 139?

Za nami:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. realizujące opracowanie Studium Wykonalności dla linii kolejowej nr 139 na odcinku Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała - Żywiec - Zwardoń (granica państwa) zaprasza mieszkańców powiatu bielskiego na konsultacje społeczne, które odbędą się 15 grudnia o godz. 9.00 w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej.

Reklama

Nowa sygnalizacja i monitoring na przejeździe kolejowym przy ul. Kraszewskiego w Czechowicach-Dziedzicach - 23.08.2
Linia kolejowa nr 139, przejazd przy ul. Kraszewskiego w Czechowicach-Dziedzicach - 23.08.2022 · fot. mp


Tematem konsultacji będzie omówienie kwestii likwidacji lub przebudowy przejazdów kolejowo-drogowych na linii kolejowej nr 139. Chodzi o elementy inwestycji zlokalizowane na terenie gmin Czechowice-Dziedzice i Wilkowice oraz przejazdów w zarządzie bielskiego starostwa.

W związku z planowanym zwiększeniem prędkości modernizowanej linii kolejowej trzeba dostosować przejazdy do nowych parametrów technicznych. Na spotkaniu przedstawione zostaną proponowane rozwiązania projektowe dla konkretnych przejazdów.

Spotkanie zaplanowano w sali nr 122 na pierwszym piętrze.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.