czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 9 grudnia 2022
  • 10 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2599

O czechowickiej Miejskiej Bibliotece Publicznej w TVP Kultura

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

W sobotę, 10 grudnia w TVP Kultura będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek serii "Eureka Biblioteka!". Jego "bohaterką" będzie Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, która została nazwana przez autorów programu "jedną z najciekawszych bibliotek na Śląsku".

Reklama

Ekipa TVP Kultura w czechowickiej bibliotece
Ekipa TVP Kultura w czechowickiej bibliotece · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


"Eureka Biblioteka!" to nowy program, powstały we współpracy TVP Kultura i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Jak mówią jego autorzy, to "opowieść o bibliotekach na miarę XXI wieku".

- Poznajcie tętniące życiem miejsca, które zmienią Wasze spojrzenie na biblioteki! Nowoczesne centra edukacyjno-kulturalne, które oferują znacznie więcej niż tylko książki - audiobooki, winyle, gry edukacyjne, warsztaty, a nawet własne koncerty i przestrzenie muzealne - możemy przeczytać w opisie programu.

Premiera pierwszego odcinka programu "Eureka Biblioteka" odbędzie się już w sobotę, 10 grudnia o godzinie 18.15. Ekipa programu odwiedziła siedzibę czechowickiej MBP pod koniec listopada.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj