czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 1 lutego 2023
  • 5 lutego 2023
  • wyświetleń: 3488

Kradzieże rowerów w Czechowicach-Dziedzicach. Policja apeluje

O licznych kradzieżach rowerów na terenie Czechowic-Dziedzic alarmują mieszkańcy miasta w mediach społecznościowych. Jak poinformowano nas w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, łupem złodziei padają przede wszystkim niezabezpieczone jednoślady.

Reklama

rower, wycieczka, ścieżka rowerowa, rajd rowerowy
Kradzieże rowerów w Czechowicach-Dziedzicach. Policja apeluje · fot. pixabay.com


O kradzieżach rowerów informują mieszkańcy Czechowic-Dziedzic w mediach społecznościowych, na jednej z grup. Do jednego z takich zdarzeń doszło w poniedziałek, 30 stycznia przy ul. Bestwińskiej. jak dodała jedna z czechowiczanek w komentarzu, złodzieje realizują podobny schemat swojego działania.

O informacje w tej sprawie poprosiliśmy asp. szt. Katarzynę Chrobak, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji. Jak przekazała portalowi czecho.pl, liczba kradzieży rowerów w ostatnim miesiącu nie odbiega od rocznej normy, dlatego też nie można mówić o pladze tego typu zdarzeń.

- Wiele rowerów, których padło łupem złodziei, było pozostawionych bez zabezpieczenia m.in. przed sklepami czy też klatkami schodowymi. Stąd nasz apel o niepozostawianie jednośladów bez zabezpieczenia - dodała asp. szt. Chrobak.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.