czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 4 lutego 2023
  • wyświetleń: 7804

[FOTO] Pożar przy ul. Polnej. Ogień pojawił się na poddaszu

Do pożaru w budynku jednorodzinnym doszło w sobotę, 4 lutego przy ul. Polnej w Czechowicach-Dziedzicach. Ogień pojawił się na poddaszu.

Reklama

Interwencja straży pożarnej przy ul. Polnej w Czechowicach-Dziedzicach - 4.02.2023
Interwencja straży pożarnej przy ul. Polnej w Czechowicach-Dziedzicach - 4.02.2023 · fot. Kenny / czecho.pl


Jak przekazano portalowi czecho.pl w stanowisku kierowania KM PSP w Bielsku-Białej, zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali o godzinie 14.39. Osoba zgłaszająca zdarzenie poinformowała, że ogień pojawił się na poddaszu.

Cztery osoby, które przebywały w budynku, opuściły go jeszcze przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Po dotarciu strażaków na miejsce stwierdzono, że ogień pojawił się na klatce schodowej prowadzącej na strych. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Interwencja straży pożarnej przy ul. Polnej w Czechowicach-Dziedzicach - 4.02.2023 · fot. OSP Czechowice


Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Działania strażaków zakończyły się o godzinie 15.24. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym 5 zastępów straży pożarnej.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.