czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 23 marca 2023
  • 24 marca 2023
  • wyświetleń: 3864

INSTALDOM zaprasza na otwarcie nowej siedziby w Czechowicach-Dziedzicach!

Artykuł sponsorowany:

W czwartek, 30 marca w godzinach od 9.00 do 16.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarcie nowej siedziby sklepu instalacyjnego oraz działu techniki grzewczej INSTALDOM.

Reklama

INSTALDOM zaprasza na otwarcie nowej siedziby w Czechowicach-Dziedzicach!


INSTALDOM to rodzinna firma, która działa na rynku lokalnym od 2000 roku. Oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi branży grzewczej, gazowej, hydraulicznej, chłodniczej czy wentylacyjnej.

O firmie InstaldomINSTALDOM zaprasza na otwarcie nowej siedziby w Czechowicach-Dziedzicach!


W naszym sklepie zaopatrzysz się we wszystko to, co będzie potrzebne do samodzielnego wykonania instalacji ogrzewania, kanalizacji, wentylacji, wody czy rekuperacji. W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła typu Split, Monoblok oraz pompy hybrydowe — nowość na rynku. Oferujemy również kotły gazowe i na paliwo stałe, bojlery, zbiorniki, podgrzewacze wody (gazowe i elektryczne), grzejniki i wiele, wiele innych.

Zajmujemy się sprzedażą oraz autoryzowanym serwisem urządzeń m.in. Buderus i Ferroli. Montujemy, przerabiamy, tworzymy instalacje grzewcze gazowe, C.O., sanitarne, hydrauliczne, klimatyzacyjne, wentylacyjne, kanalizacyjne i wszystkie inne okołobranżowe.

Wykonujemy przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe. Oprócz tego zajmujemy się też szeroko pojętym wykonywaniem projektów instalacji, zarówno gazu, wody, kanalizacji, wentylacji, chłodzenia, jak i rozbudowy sieci.

Nasza nowa siedziba znajduje się przy ul. Ligockiej 12 w Czechowicach-Dziedzicach (mapa poniżej).W dniu otwarcia oferujemy liczne promocje produktowe. Przygotowaliśmy dla Was specjalne rabaty na kotły gazowe oraz pompy ciepła — nawet do 50% zniżki od ceny regularnej!

Co ciekawego czeka na Ciebie w dniu otwarcia?  • indywidualne plany rabatowe dla Instalatorów indywidualnych oraz firm,
  • stoiska produktowe,
  • fachowe doradztwo ze strony producentów,
  • gratisy,
  • nowości w asortymencie,
  • poczęstunek dla wszystkich gości.


INSTALDOM zaprasza na otwarcie nowej siedziby w Czechowicach-Dziedzicach!


Pobierz ulotkę: https://instaldom.eu/Instaldom-ulotka-otwarcie.jpg

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w naszej nowej siedzibie!