Reklama

Najnowsze

  • 5 listopada 2023
  • 2 grudnia 2023
  • wyświetleń: 3913

Po raz 4. chcą podarować magię świąt osobom potrzebującym, bezdomnym, starszym i samotnym

Dostawcy Pomocy ruszają z 4. edycją akcji Podaruj Magię Świąt, która ma na celu pomaganie osobom potrzebującym, bezdomnym, starszym, samotnym oraz po prostu ludziom, którzy tego potrzebują. To wyjątkowa okazja, abyśmy razem mogli stworzyć magiczną atmosferę miłości, życzliwości i wsparcia w tym szczególnym okresie roku.

Wigilijna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2022
Wigilijna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2022 · fot. Facebook / Dostawcy Pomocy


- W tegoroczną wigilię Bożego Narodzenia pragniemy zjednoczyć nasze siły i serca, aby podarować ciepło, jedzenie, ubrania i uśmiech tym, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. To ty możesz sprawić, że czyjeś święta staną się bardziej pełne nadziei, miłości i radości - wyjaśniają Dostawcy Pomocy na stronie zbiórki w serwisie zrzutka.pl. Jej cel to 3000 złotych.

Dostawcy Pomocy zachęcają do podjęcia tego wyjątkowego wyzwania razem z nimi. - Każda, nawet najmniejsza, kwota wpłacana na rzecz naszej zrzutki przyczynia się do tworzenia lepszego jutra dla tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Twoja pomoc może przynieść uśmiech na twarzach potrzebujących, ulgę dla samotnych i bezdomnych oraz wsparcie dla osób starszych - podkreślają.

Wigilijna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2022 · fot. Facebook / Dostawcy Pomocy


- Wspólnie możemy zdziałać wiele! Dlatego serdecznie zachęcamy Cię do wsparcia naszej akcji charytatywnej poprzez dokonanie dobrowolnej wpłaty. Każdy grosz ma znaczenie i przynosi nadzieję. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich. Razem możemy sprawić, że ta Wigilia będzie dla wszystkich wyjątkowa i pełna miłości - podsumowują Dostawcy Pomocy.Dostawców Pomocy można wesprzeć także w inny sposób. W serwisie zrzutka.pl można zakupić "Torbę Pełną Dobra" w cenie 30 złotych.

- Nasze piękne, trwałe torby nie tylko pomogą Ci podczas przedświątecznych zakupów, ale także przyczynią się do poprawy życia innych. Każdy zakup wspiera nasze stowarzyszenie, pomagając potrzebującym w zdobywaniu nowych szans i uśmiechaniu się do życia. Razem zmieniajmy świat na lepsze! To wyjątkowa siata która wspiera nasze działania - zachęcają dostawcy Pomocy.

Torbę można zakupić tutaj.

Torba Pełna Dobra
Torba Pełna Dobra · fot. zrzutka.pl

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.