Najnowsze

  • 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 1086

[FOTO] Rio na Traugutta. Gorące rytmy i skoczne melodie rozbrzmiały w ZSTiL

Gorące rytmy i skoczne melodie rozbrzmiały w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych podczas tegorocznego balu karnawałowego! Tuż przed feriami zimowymi Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało dla podopiecznych Świetlicy Zatoka imprezę zabawowo-taneczną z licznymi konkursami i animacjami.

Rio na Traugutta. Gorące rytmy i skoczne melodie rozbrzmiały w ZSTiL · fot. Szkolne Koło Wolontariatu ZSTiL


- Zaproszeni goście przybyli w iście karnawałowym orszaku, przebrani w kolorowe stroje i piękne kostiumy. Przywitał ich nasz szkolny Big Band, który przygotował na tę okazję szczególnie żywiołowy repertuar - relacjonuje Szkolne Koło Wolontariatu Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach.

Całości dopełniły wolontariuszki-wizażystki, przemieniając chętnych w koty, tygrysy i inne bajkowe postaci. Następnie odbyła się rewia wszystkich strojów karnawałowych, podczas której najpiękniejsze zostały nagrodzone. W trakcie zabawy wyłoniono również Króla i Królową Balu!

Wszystkie nagrody rzeczowe wraz z poczęstunkiem zostały ufundowane i przygotowane przez wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu ZSTiL, a także szlachetnych darczyńców, czyli rodziców. - Za co i my serdecznie dziękujemy! - dodaje SKW ZSTiL.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.