
Najnowsze
- 10 lipca 2025
- wyświetleń: 9114
Basen "Wodnik" ponownie otwarty. Pływalnia była nieczynna z powodu przerwy technologicznej
Od czwartku 10 lipca ponownie otwarta jest kryta pływalnia "Wodnik". Przypomnijmy, basen był zamknięty od 16 czerwca z powodu przerwy technologicznej.

- Z radością informujemy, że wszystkie badania jakości wody zostały zakończone i przeszły pozytywnie kontrolę sanepidu. Na podstawie oficjalnej decyzji, od czwartku, 10 lipca, basen "Wodnik" jest ponownie czynny! - przekazał w czwartek 10 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.
Podczas przerwy technologicznej przeprowadzono m.in. remont sufitu, montaż kabin oraz prace malarskie.
Dodajmy, że z początkiem czerwca rozpoczął się kompleksowy remont strefy wypoczynkowej. Odnowiono saunę suchą, zlikwidowano saunę parową, a w jej miejscu powstała grota solna oraz nowa sauna sucha. Wygospodarowano dodatkową przestrzeń przeznaczoną na relaks i wypoczynek.
ZOBACZ TAKŻE

DzisiajBędzie się działo! Rusza Grand Prix Czechowic-Dziedzic 2025 w siatkówce plażowej

Gorący temat[FOTO] Trwa cykl "Biegiem po zdrowie". Za nami XXVIII Bieg o puchar Dyrektora MOSiR

To będzie aktywne lato pełne atrakcji. Poznaliśmy program "Wakacje z MOSiR-em 2025"

Gorący tematKryty basen MOSiR będzie mieć nową strefę saun. Powstanie też grota solna

Gorący temat[FOTO] Ruszył tegoroczny cykl "Biegiem po Zdrowie". Za nami XXI Bieg św. Andrzeja Boboli

"SuperSmyki po zdrowie" - nowość dla najmłodszych w ramach cyklu "Biegiem po Zdrowie"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.