czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 31 grudnia 2011
  • 10 stycznia 2012
  • wyświetleń: 24287

Anna Matuk została II vice miss

W niedzielę, 8. stycznia podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie wyłoniono zwyciężczynię konkursu Miss Kosmetyczek 2012. Została nią Angelika Plank z miejscowości Zawadzkie. Reprezentantka województwa śląskiego 29-letnia Ania Matuk z Czechowic-Dziedzic została II vice miss!

Reklama

Matuk Anna miss
Anna Matuk
Anna Matuk
Anna Matuk z dwiema konkurentkami.


W trzeciej edycji konkursu Miss Kosmetyczek, jury w skład którego weszli m.in. Katarzyna Cichopek, Monika Richardson, Jerzy Gruza, Ewa Kuklińska, Robert Korzeniowski, Marek Włodarczyk czy Miss Polonia Marcelina Zawadzka wybrało najpiękniejszą kosmetyczkę w Polsce. Została nią Angelika Plank z miejscowości Zawadzkie. Tytuł I Vice Miss przyznano Agnieszce Fenning z Wrocławia, natomiast II Vice Miss została nasza reprezentantka - Anna Matuk z Czechowic-Dziedzic.

Ania Matuk poza studiami kosmetologicznymi jest także magistrem pedagogiki. Pracuje w Meta Spaw Szczyrku. Realizuje się jako wykładowca na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W wolnym czasie najchętniej uprawia kick-boxing lub relaksuje się przy dobrej lekturze. Poza niesamowitą urodą, charakteryzuje także pogoda ducha i niezachwiana pewność siebie. Rudowłosa piękność poradziła sobie w konkursie wspaniale, powodując szybsze bicie serca wśród męskiej części publiczności. Choć od urodzenia boryka się z bardzo poważną wadą słuchu, nie przeszkodziło jej to w doskonałej prezentacji tanecznej na scenie. Ania pokazała, że zawsze można dążyć do spełnienia własnych marzeń i żyć aktywnie.

- Udział w konkursie potraktowałam, jako pewnego rodzaju wyzwanie - mówi Ania, II-vice Miss Kosmetyczek 2012. - Oczywiście, człowiek zawsze stara się dążyć do tego, żeby sięgnąć po najwyższy laur, ale tytuł II-vice miss bardzo mnie cieszy, bo poziom był bardzo wysoki - dodaje Matuk.

Zdjęcia z gali w Warszawie:
Anna Matuk - wybory Miss Kosmetyczek


Tegoroczna gala wręczenia tytułu Miss Kosmetyczek odbyła się z wielką pompą. Podczas finału uczestniczki zaprezentowały się w kilku odsłonach. W pierwszym występie publiczność mogła podziwiać je w fartuszkach kosmetycznych, w których pracują na co dzień. Emocje na widowni wzrosły, gdy finalistki zaprezentowały się w przepięknych sukienkach koktajlowych i kreacjach wieczorowych projektu Agnieszki Światły. Burzę oklasków wywołały taneczne występy finalistek, do których przygotowywały się intensywnie podczas zgrupowania we Wrocławiu. Wydarzenie uświetnił koncert wschodzącej gwiazdy muzyki retro pop - młodziutkiej i pięknej Marceliny Stoszek.

Próby przed finałem Miss Kosmetyczek:

miss kosmetyczek


Na wydarzeniu hołdującym pięknu nie zabrakło także tych, dla których perfekcyjny wygląd odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego na wydarzeniu można było zobaczyć m.in. Angelikę Piechowiak, Katarzynę Bujakiewicz, Magdę Górską, Aleksandrę Kisio, Stefano Terrazzino czy Karola Strasburgera. Imprezę poprowadził perfekcyjny jak zawsze Krzysztof Ibisz.

Podczas gali odbył się także finał konkursu Top Beauty Salon, w którym wyłoniono najlepsze gabinety kosmetyczne w Polsce. Nagrody, o łącznej wartości ponad 15 tysięcy złotych, przyznano w czterech kategoriach, doceniając zarówno jakość usług pielęgnacji twarzy i ciała, jak i komfort gabinetu, czy profesjonalizm obsługi.

Anna Matuk - okładki


Udział w konkursie z pewnością zmieni życie laureatek. Jak pokazały poprzednie edycje konkursu, gabinety Miss ukazują się na łamach znanych czasopism branżowych, a liczba klientów zwiększa się kilkukrotnie. Uczestniczki, poza prestiżem i rozgłosem, jaki daje tytuł Miss Kosmetyczek, walczyły o bardzo cenne nagrody, jak choćby prestiżowy aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, masażu czy zestawy produktów Clarena.

Trzymamy kciuki!

Tymczasem zachęcamy do głosowania na Anię w serwisie Nasze Miasto.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.