Najpopularniejsze

  • 23 stycznia 2012
  • 30 stycznia 2012
  • wyświetleń: 86000

Kto zagra na Dni Czechowic?

W tym roku Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się 25 i 26 sierpnia. Trwają już przygotowania do tego największego święta naszego miasta. Zapewne każdy z nas chciałby mieć swój wkład w dobrą zabawę, której wszyscy oczekujemy. Dlatego też każdy mieszkaniec może zgłosić - podobnie jak w roku ubiegłym - swoje propozycje wykonawców, których chciałby usłyszeć i zobaczyć.

Kto gwiazdą Dni Czechowic?
Kto w tym roku zagra na Dniach Czechowic-Dziedzic?


Jak zapewnia Urząd Miejski, propozycje te zostaną rozważone przy układaniu harmonogramu tegorocznych atrakcji. - Mile widziane będą w pierwszej kolejności wskazania na polskich artystów, najchętniej na takich, którzy dotąd nie gościli w naszym mieście - dodaje UM.

Propozycje należy składać do 31 stycznia do godziny 12.00 poprzez pocztę elektroniczną na adres: portal@um.czechowice-dziedzice.pl.

Jest jednak warunek: wysłane pod ten adres wiadomość należy podpisać własnym imieniem i nazwiskiem oraz podać swój kontaktowy numer telefonu (stacjonarny lub komórkowy); anonimowe (nie zawierające tych danych) propozycje nie będą rozpatrywane.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie nie więcej niż trzech propozycji wykonawców. W przypadku nadesłania większej ilości, brane będą po uwagę tylko trzy pierwsze zespoły spośród zaproponowanych. Propozycje uzupełnione uzasadnieniem będą brane po uwagę w pierwszej kolejności.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.