czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 22 maja 2012
  • 27 grudnia 2013
  • wyświetleń: 23129

Pomoc przy zakładaniu firmy

W każdą trzecią środę miesiąca w godzinach od 9.00 do 13.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać bezpłatne informacje na temat rozpoczynania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Reklama

Osoby zainteresowane mogą między innymi zapoznać się z zasadami finansowania działalności z różnych źródeł oraz innymi informacjami związanymi z administracyjno-prawnymi aspektami zakładania i prowadzenia działalności.

Usługi są świadczone przez Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach Punktu Konsultacyjnego KSU finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Stowarzyszenie zaprasza również do swojej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy Cieszyńskiej 367 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 (tel. 33 497-50-07). Dodatkowe informacje o BCP znajdziecie na stronie pk.bcp.org.pl.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.