czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 9 marca 2013
  • 30 marca 2013
  • wyświetleń: 23169

Dużo rozrywki w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Powstające centrum Stara Kablownia to nie tylko sklepy i punkty usługowe, ale również dużo rozrywki. Prócz Multikina i figloparku znajdzie się tu Browar Dziedzice oraz Centrum Rozrywki ChaCharnia z kręgielnią, bilardem oraz szeroką ofertą imprez.

Reklama

impreza, party, djfranek
Centrum Rozrywki ChaCharnia ma być miejscem, gdzie pobawić będzie mógł się każdy.


Stara Kablownia
Tak będzie wyglądała z zewnątrz Stara Kablownia · fot. materiały inwestora


W Centrum Rozrywki i Zabawy ChaCharnia znajdzie się sześciotorowa supernowoczesna kręgielnia, bilardy oraz cały wachlarz innych urządzeń mających zapewnić Państwu miłe spędzenie czasu.

Urganizowane będą tu: koncerty artystów, spektakle teatralne i kabaretowe, dyskoteki, imprezy szkoleniowe, integracyjne, pracownicze, a także sportowe (liga bilarda i kręgli) oraz indywidualne scenariusze imprez na zamówienie.

Cały kompleks zajmować będzie powierzchnię 2000 m kw.. Wyposażony będzie w najnowocześniejszy system wizualizacyjno-ledowy, nagłośnieniowy, oświetleniowy, wszędzie obecna będzie technologia 3D i mapping. Jednorazowo będzie mógł gościć nawet 1200 osób.

Nad ChaCharnią patronat objął pochodzący z naszego miasta Stachursky.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj