czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 13 lutego 2015
  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 29491

Koniec McDonald'sa w Czechowicach

Od lutego zamknięty jest punkt sieci McDonald's przy ulicy Węglowej, w sąsiedztwie skrzyżowania DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Lokal po restauracji McDonald's w Czechowicach-Dziedzicach - 10.02.2015 · fot. czecho.pl


Na początku miesiąca na drzwiach wejściowych do restauracji pojawiła się informacja, że lokal jest nieczynny z przyczyn technicznych. Równocześnie z budynku zniknęły wszystkie inne znaki, w tym logo, informujące, że w tym znajdował się punkt. Informacja o lokalizacji restauracji zniknęła także ze strony internetowej McDonald's.

McDonald's został otwarty latem 1995 roku. Był to jeden z pierwszych na trasie DK-1 w tym rejonie. Pierwsza kadra pracowników szkoliła się w restauracji w Krakowie.

Rzecznik prasowy firmy nie komentuje tego tematu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobnie nie przedłużono licencji. Dowiedzieliśmy się również, że być może już w marcu ma tam zostać otwarty lokal, gdzie będą serwowane fast foody.

aka, nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.