czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 kwietnia 2016
  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 27634

Nowa Sala Królestwa Świadków Jehowy

W Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 138A oddano do użytku nową Salę Królestwa - miejsce spotkań Świadków Jehowy. Budowa trwała zaledwie 3,5 miesiąca i została zakończona dzięki zaangażowaniu ochotników.

Reklama

Sala Królestwa Świadków Jehowy w Czechowicach-Dziedzicach


W tej sali już od połowy kwietnia spotykać się będą zbory z Czechowic i Pszczyny. Do tej pory Świadkowie Jehowy spotykali się w mniejszych i skromniejszych obiektach usytuowanych przy domach prywatnych. Nowa sala jest budynkiem wolnostojącym spełniającym wszelkie wymogi prawno-budowlane. Pomieści 150 osób zapewniając odpowiednie warunki do kształcenia biblijnego prowadzonego w zborach Świadków Jehowy. Duży parking pozwala na przyjazd odpowiedniej ilości samochodów.

Uroczyste otwarcie nowej Sali Królestwa zostało zaplanowane na 16 kwietnia. Dzień później odbędą się już pierwsze zebrania chrześcijańskie. Zaplanowano także dzień otwarty, który odbędzie się 23 kwietnia. Każdy będzie mógł w tym dniu nieodpłatnie zwiedzić to miejsce, przyjrzeć się wystrojowi i porozmawiać z członkami miejscowych zborów na temat przebiegu budowy, zebrań odbywających się w tym miejscu, czy sposobach finansowania tej działalności. Dla wszystkich przybyłych przewidziano skromny poczęstunek.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.