czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 czerwca 2016
  • wyświetleń: 35184

Burza nad Czechowicami - uszkodzone drzewa i pojazdy

W sobotę przed godziną 18.00 przez naszą okolicę przeszła olbrzymia burza. W ciągu kilkunastu minut połamanych zostało wiele gałęzi i uszkodzonych drzew. Kilka ważniejszych dróg było częściowo zablokowanych.

Reklama

Burza nad Czechowicami-Dziedzicami - 25.06.2016 · fot. Tomasz Mieszczak, Dwojus, Slawek, czytelnik, Tym16, Joanna Ożóg, Ja, Bart, Piotr Głowacki, Maria, Czytelnik, marian1966, Amelia, Andrzej, Podufalski Konrad Robert, facebook.com/bielskiedrogi/


Po kilku dniach wysokich upałów w sobotę około 18.00 przez Czechowice-Dziedzice przeszła burza. Towarzyszył jest silny, porywisty wiatr, a lokalnie również grad.

W ciągu kilkudziesięciu minut nawałnicy połamanych zostało wiele drzew. Zablokowana była droga krajowa nr 1, a do udrożnienia trasy konieczna była pomoc strażaków. Przy skrzyżowaniu z ulicą Ligocką niebezpiecznie na jezdnię upadł reklamowy szyld.

Na jezdnię ulicy Legionów również przewróciło się drzew. Dodatkowo powstało tu spore rozlewisko, którego przyczyną - jak informują nas mieszkańcy - była niedrożna kanalizacja ściekowa. Udało się je usunąć dopiero w momencie interwencji PWiK, dysponującego specjalistycznym sprzętem.

Utrudnienia były także na ulicach: Mazańcowickiej (przewrócone drzewo), Mickiewicza (przewrócone drzewo), Sobieskiego przewrócone drzewo), Klasztornej i Hutniczej (przewrócone drzewo blokowało wjazd do znajdującej się tutaj hurtowni).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.