Najpopularniejsze

  • 31 października 2016
  • wyświetleń: 78943

[ZDJĘCIA] Opel dachował na wiadukcie, kierowca był pijany

W poniedziałek rano na wiadukcie w ciągu ulicy Legionów (nieopodal skrzyżowania z ulicą Szkolną) dachował osobowy Opel Corsa. Kierowca był pijany.

Kolizja na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - 31.10.2016 · fot. sid / czecho.pl


Do zdarzenia doszło w piątek około 6.30 w Czechowicach-Dziedziach przy skrzyżowaniu ul. Legionów i Szkolnej. Kierowca opla corsy utracił panowanie nad samochodem. Jego pojazd kilka razy koziołkował, a następnie uderzył w barierę energochłonną.

Młody kierowca wysiadł z samochodu o własnych siłach i zaczął uciekać. Świadkiem zdarzenia był sierż.szt. Artur Bartnik z wydziału prewencji bielskiej komendy, który bez chwili wahania ruszył w pościg za uciekinierem. Wspólnie z dwoma innymi kierowcami zatrzymał sprawcę i przekazał go w ręce wezwanego na miejsce patrolu.

26-letni kierowca opla doznał niegroźnych obrażeń twarzoczaszki. Badanie szpitalne stanu jego trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Pobrano od niego krew do dalszej analizy na zawartość alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat za kratami.

aka, sid / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.