czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 27 stycznia 2017
  • 28 stycznia 2017
  • wyświetleń: 26760

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na DK1: autem jechała 5-osobowa rodzina

W piątek około 10.50 na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie doszło do bardzo poważnego wypadku. W samochodzie, w który uderzyła ciężarowa Scania znajdowało się pięć osób, w tym dwoje dzieci.

Wypadek na DK-1 w Pszczynie - 27.01.2017 · fot. sid / pless.pl


Do zdarzenia doszło na wysokości Zakładów Mięsnych na pasie w kierunku Bielska-Białej. Jak wynika ze wstępnych informacji, kierowca samochodu ciężarowego Scania uderzył w tył Volkswagena Passata i wgniótł go w stojącą przed nim naczepę TIR-a.

Autem osobowym podróżowała pięcioosobowa rodzina (trzy osoby dorosłe i dwójka dzieci). Wszyscy uczestnicy wypadku żyją. 4-letnie dziecko zostało śmigłowcem zabrane do szpitala w towarzystwie matki. 8-letnie dziecko wraz z ojcem i babcią zostało przetransportowane do szpitala karetką pogotowia.

Nie wiadomo mieszkańcami jakiej miejscowości są ranni. Samochód, którym podróżowali posiadał tablice rejestracyjne wydane w Rybniku.

Miejsce zdarzenia

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.