Najpopularniejsze

  • 1 lipca 2017
  • 28 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 67331

[ZDJĘCIA] Tak się bawiliście na Dniach Czechowic-Dziedzic!

Zakończyły się Dni Czechowic-Dziedzic. W niedzielę na scenie zaprezentowali się artyści z Czech. Gwiazdą wieczoru była jedna z najbardziej znanych czeskich wokalistek - Helena Vondrackova.Wspaniały pokaz sztucznych ogni zakończył tegoroczne Dni Czechowic-Dziedzic. Wcześniej na scenie wystąpiła Helena Vondrackova z zespołem. Czeska wokalistka dała świetny koncert. Nie zabrakło najbardziej znanego przeboju piosenkarki "Malovaný džbánku". Helena Vondrackova śpiewała także po polsku. Publiczność mogła usłyszeć m.in. "Małgośkę".

Dni Czechowic-Dziedzic: Helena Vondrackova - 27.08.2017 · fot. czecho.pl


W niedzielę każdy kto pojawił się na stadionie, mógł spróbować czeskich potraw gotowanych podczas pokazów kulinarnych. Następnie głos oddano przedstawicielom miasta Orlová, zwieńczeniem ich programu był koncert DK Orlova Olsina Nebo Olsinka. Potem na scenie pojawił się zespół Mala Cerna Hudba. Przed corocznym wręczeniem nagrody Promotio Urbis koncert zagrała Izabela Kapiasova z zespołem.

Dni Czechowic-Dziedzic: Three Generations - 26.08.2017 · fot. Dawid Grajek


W sobotę jako pierwsza na scenie pojawiła się Sylwia Lipka z zespołem. To polska wokalistka, wideoblogerka i prezenterka telewizyjna. W 2014 roku związała się ze stacją telewizyjną Disney Channel, na antenie której prowadzi audycję "I Love Violetta". Później na scenie zaprezentował się czechowicki zespół Three Generations.

Dni Czechowic-Dziedzic: Krzysztof Zalewski - 26.08.2017 · fot. czecho.pl


Kolejnym wykonawcą, który zagrał w pierwszym dniu imprezy, był Krzysztof Zalewski z zespołem. Krzysztof to muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji programu "Idol".

Dni Czechowic-Dziedzic: Hendon & Biały - 26.08.2017 · fot. czecho.pl


Przedostatnim artystą pierwszego dnia Dni Czechowic-Dziedzic był Biały. Raper z Czechowic-Dziedzic wystąpił na stadionie już dwa lata temu. W tym roku Biały zaprezentował się z zespołem Hendon, Perłą oraz DJ-em Papim.

Gwiazdą sobotniego wieczoru 43. Dni Czechowic-Dziedzic była artystka o niezrównanej energii scenicznej, która nie zmiennie od wielu lat pokazuje jak powinno się robić muzykę i grać koncerty. To Urszula, która wystąpiła ze swoim zespołem.

Dni Czechowic-Dziedzic: Urszula - 26.08.2017 · fot. czecho.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.