Najpopularniejsze

  • 11 września 2018
  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 36834

Sebastian "Biały" Białek wziął udział w programie "Sprawa dla reportera"

"Sprawa dla reportera" to autorski program Elżbiety Jaworowicz, emitowany na antenie TVP 1. Gościem odcinka pokazanego w czwartek, 13 września, był raper z Czechowic-Dziedzic Sebastian "Biały" Białek.

Sebastian "Biały" Białek w programie "Sprawa dla r
Sebastian "Biały" Białek w programie "Sprawa dla reportera" · fot. TVP


Historia, do której odnosił się czechowiczanin, dotyczyła pana Arkadiusza, który wysłał list o cierpieniu ojca w walce o synka. Razem z żoną byli przykładnym małżeństwem, oboje pochodzą z bogatych domów. Niestety rozstali się. Mężczyzna ma żal do sądu, który przyznał dziecko jego byłej żonie, a on ma z nim utrudniony kontakt. W sprawie wypowiadali się: adwokat Waldemar Gujski, mec. Maria Wentlandt-Walkiewicz, dr Edyta Pagel, a także prof. Krzysztof Bielecki.

Sebastian "Biały" Białek przytoczył historię swojej walki o syna oraz zadedykował piosenkę bohaterowi materiału i wszystkim dyskryminowanym ojcom.

- Chciałbym podziękować panu Białemu, że przyjechał wspierać mnie w tej sytuacji - mówił pan Arkadiusz, bohater odcinka.

Cały odcinek z udziałem Sebastiana "Białego" Białka można zobaczyć na stronie vod.tvp.pl.

Sebastian "Biały" Białek w programie "Sprawa dla r
Sebastian "Biały" Białek w programie "Sprawa dla reportera" · fot. TVP


"Sprawa dla reportera" to niezwykle popularny program interwencyjny, od lat zajmujący się trudnymi, konfliktowymi sprawami społecznymi. Tematy pochodzą z listów, telefonów, e-maili i zgłoszeń ludzi, którzy szukają pomocy. Program od lat cieszy się wielkim zaufaniem widzów. Do "Sprawy dla reportera" co jakiś czas zapraszani są artyści ze świata muzyki. Ze specjalnego zaproszenia skorzystał Sebastian "Biały" Białek.

- Nie ukrywam, że byłem mocno zaskoczony, gdy dostałem telefon ze studia telewizyjnego. Dowiedziałem się, że bohater odcinka słucha mojej muzyki i bardzo zależy mu na mojej obecności w programie. Zapoznałem się z jego problemem i uznałem, że mogę w jakiś sposób pomóc - komentuje "Biały".

Sebastian "Biały" Białek w programie "Sprawa dla r
Sebastian "Biały" Białek w programie "Sprawa dla reportera" · fot. Sebastian "Biały" Białek

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.