Najpopularniejsze

  • 29 listopada 2018
  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 45065

[FOTO] Dramat na przejściu przy Traugutta. Nie żyje starsza kobieta!

W czwartek, 29 listopada około godziny 6.20 na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych została potrącona starsza kobieta. Mimo błyskawicznej reakcji świadków i późniejszych wysiłków ratowników medycznych, nie udało się jej uratować.

Tragiczny wypadek przy ul. Traugutta - 29.11.2018 · fot. czecho.pl


Jak wynika z ustaleń policjantów, 38-letni kierujący Toyotą Avensis na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił 79-letnią kobietę. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej oraz wysiłków lekarzy i ratowników medycznych, kobieta zmarła.

Dokładne okoliczności tego wypadku badają teraz policjanci z drogówki. Na miejscu trwają szczegółowe oględziny z udziałem prokuratora oraz policyjnego technika kryminalistyki.

Na czas akcji ratowniczej ul. Traugutta w rejonie kościoła im. św. Barbary była zablokowana. W dalszym ciągu można spodziewać się sporych utrudnień w ruchu, które mogą potrwać do czasu zakończenia śledztwa.

Policjanci proszą świadków wypadku o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 55, nr alarmowy 112.

aka, sid / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.