czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 24867

[ZDJECIA] Strażacy usuwają skutki wichury. Ponad 150 interwencji!

Ponad 150 interwencji do chwili obecnej odnotowała Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej w związku z wichurami. Interwencje dotyczyły głównie połamanych drzew oraz uszkodzonych dachów budynków mieszkalnych i gospodarczych.

Reklama

Drzewo przewróciło się na samochód na ul. Żeromskiego - 11.03.2019 · fot. czytelnik


Ponad 40 razy strażacy interweniowali przy zerwanych, bądź uszkodzonych pokryciach dachowych. W Starej Wsi wiatr w nocy zerwał dach budynku mieszkalnego, z kolei w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zerwania prawie całej blachy z dachu.

Blisko 10 interwencji dotyczyło blaszanych garaży. W Czechowicach-Dziedzicach wiatr porwał garaż i blokował jezdnię. W Pisarzowicach elementy blaszanego garażu wbiły się w dom budynku mieszkalnego, na szczęście nikt nie ucierpiał.

stodoła
Zniszczona stodoła w Bronowie · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Ponad 90 interwencji było związanych z powalonymi konarami drzew.

W wyniku braku w dostawach prądu w niektórych gminach wystąpiła konieczność dowiezienia do poszkodowanych agregatu, celem zasilenia aparatury medycznej. Takie interwencje miały miejsce w Buczkowicach i Wilamowicach.

ab / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.