czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 7 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3052

Feralna 90. minuta. MRKS uległ Kuźni Ustroń 1:2

Na derbowy pojedynek ze "świeżo upieczonym" liderem "Haiz" IV ligi śląskiej, gr.II udali się w sobotnie popołudnie gracze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Na pięknym obiekcie w Ustroniu beniaminek rozgrywek rywalizował z miejscową Kuźnią, która prowadzenie objęła w 18. minucie, gdy po centrze z rzutu wolnego skuteczną "główką" popisał się Anton Fizek.

KS Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1
KS Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 · fot. MRKS


Pomimo straty bramki goście rozgrywali naprawdę dobre zawody, prowadząc grę i tworząc sobie więcej klarownych okazji, a swego dopięli oni po przerwie, bowiem w 57. minucie po uderzeniu Rafała Żurka futbolówka trafiła w Łukasza Szędzielarza i myląc golkipera rywali, znalazła się w siatce. W dalszej fazie spotkania inicjatywę posiadał bez wątpienia MRKS, dążący do drugiego trafienia i jedyne co stawało na przeszkodzie to szwankująca skuteczność, czy też dobrze dysponowany Michał Skocz.

O tym jak piłka nożna bywa często mocno niesprawiedliwą dyscypliną, czechowiczanie przekonali się niestety gdy boiskowy zegar wskazał 90. minutę konfrontacji. Po rzucie rożnym i zbyt krótkim wybiciu, do futbolówki w okolicach narożnika "szesnastki" dopadł Bartosz Iskrzycki i fenomenalnym uderzeniem niemal w samo "okienko", zapewnił swojej ekipie komplet punktów za wygraną 2:1 (1:0).

KS Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (1:0)

Bramki:
1:0 Fizek (18 min. - głową), 1:1 Szędzielarz (57 min.), 2:1 Iskrzycki (90 min.)

Kuźnia: 1. Michał Skocz - 10. Damian Madzia, 20. Michał Pszczółka, 14. Anton Fizek, 21. Arkadiusz Trybulec - 16. Konrad Kuder, 5. Arkadiusz Jaworski, 22. Tomasz Czyż (74′ 9. Adrian Sikora), 6. Dawid Mazurek (55′ 24. Maksymilian Wojtasik), 7. Bartosz Iskrzycki - 99. Michał Pietraczyk
Trener: Mateusz Żebrowski

MRKS: 12. Dominik Kraus - 4. Marcin Zarychta, 20. Tomasz Górkiewicz, 14. Rafał Żurek (90′ 15. Adrian Herok) - 18. Ariel Dzionsko, 6. Jakub Wojtyła, 8. Łukasz Szędzielarz, 7. Jakub Raszka (77′ 10. Michał Przemyk), 13. Mateusz Wójcik - 9. Mateusz Wajdzik, 11. Damian Szczęsny
Trener: Piotr Mrozek

BM / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.