czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 11 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3283

Wojciech Jarosz został nowym trenerem MRKS Czechowice-Dziedzice

Poznaliśmy nazwisko nowego trenera piłkarzy MRKS-u, który zastąpi na tym stanowisku Piotra Mrozka. Nowym szkoleniowcem czechowickiej drużyny został 46-letni Wojciech Jarosz, prowadzący w przeszłości m.in. ekipy Iskry Pszczyna i Drzewiarza Jasienica.

Wojciech Jarosz, trener, MRKS
Wojciech Jarosz został nowym trenerem MRKS Czechowice-Dziedzice. · fot. mrks.czechowice.pl


Wojciech Jarosz urodził się 31 marca 1973 roku i jest absolwentem AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie. Przez lwią część swojej kariery trenerskiej prowadził wiele grup młodzieżowych Podbeskidzia Bielsko-Biała, a następnie jego rezerwy - z którymi notabene w sezonie 2009/10 awansował do IV ligi. Przez cały 2012 rok był on z kolei asystentem w rozgrywkach Ekstraklasy, wpierw Roberta Kasperczyka, a następnie Marcina Sasala. Na początku 2013 roku Jarosz rozpoczął pracę w czwartoligowej Iskrze Pszczyna, gdzie w trakcie ponad dwuletniej pracy wywalczył m.in. wicemistrzostwo IV ligi. Przed rozpoczęciem sezonu 2015/16 nowy trener czechowiczan "zakotwiczył" w Drzewiarzu Jasienica, gdzie ze zmiennym szczęściem pracował 2,5 roku - do listopada 2017.

Nowy coach siódmego zespołu "Haiz" IV ligi śląskiej, gr.II poprowadzi MRKS już w sobotnim starciu z LKS Goczałkowice-Zdrój.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.