Najpopularniejsze

  • 6 września 2019
  • wyświetleń: 53737

Poseł z regionu pierwowzorem postaci w filmie "Polityka"

Wątek romansu posła z poznaną na miesięcznicy smoleńskiej sympatyczką Prawa i Sprawiedliwości trafił do najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Polityka".

władysław skiba
Władysław Skiba · fot. materiały prasowe


Znany reżyser poświęcił obyczajowej aferze kilkanaście minut z całego filmu. Poseł z Bielska-Białej został przedstawiony jako Władysław Skiba.

- Obrońca cywilizacji chrześcijańskiej i wybitny kioskarz, osobiście dowodził ważnym kioskiem wielobranżowym, zlokalizowanym strategicznie w pobliżu dworca kolejowego. Ma niezawodny plan likwidacji terroryzmu w Europie - tak o postaci Władysława Skiby czytamy na oficjalnej stronie filmu "Polityka".

władysław skiba
Władysław Skiba · fot. materiały prasowe


Poseł Skiba przedstawiony jest w najnowszej produkcji Patryka Vegi jako bogobojny patriota. Swoją kochankę poznał na imprezie po miesięcznicy smoleńskiej. Reżyser pokazał sporo odważnych scen miłosnych z udziałem posła Władysława Skiby.

W filmie poruszony został także wątek politycznego mariażu posła z szefem katolickiego radia - ojcem dyrektorem. Obaj mieli założyć swoją własną partię polityczną, jednak po ujawnieniu przez media afery obyczajowej, duchowny odwrócił się od Skiby, który został także wyrzucony z partii rządzącej.

skiba
Władysław Skiba · fot. materiały prasowe


władysław skiba
Władysław Skiba · fot. materiały prasowe

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.