czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 lutego 2020
  • 5 lutego 2020
  • wyświetleń: 26950

Ustalono tożsamość podglądacza z Czechowic-Dziedzic. Grozi mu 5 lat więzienia

Po wczorajszej publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie utrwalenia za pomocą telefonu komórkowego nagiego wizerunku kobiety w dniu 22.12.2019 roku, w czechowickim klubie muzycznym, do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach wpłynęły informację pozwalające zidentyfikować poszukiwanego mężczyznę.

Reklama

Przypominamy, że do zdarzenia doszło w dniu 22 grudnia 2019 roku w klubie przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Do jednej z toalet weszła kobieta. Podczas pobytu w ubikacji zauważyła, że pod przegrodą oddzielającą kabiny sanitariatów ktoś przełożył rękę i telefonem komórkowym usiłuje utrwalić jej wizerunek.

Kobieta wytraciła mu telefon z ręki, a następnie po wyjściu przez niego z kabiny działając w obronie własnych dóbr osobistych, wykonała jego fotografię. Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Przestępstwo utrwalenia wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.