Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 11 lutego 2020
  • 16 lutego 2020
  • wyświetleń: 13067

Jak długo jeszcze wraki samochodów będą szpecić miasto?

Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy od czytelnika informację o dwóch porzuconych i zdemolowanych samochodach na rogu ulic Legionów i Chałupniczej w Czechowicach-Dziedzicach. Zainteresowaliśmy się tematem i skontaktowaliśmy ze służbami odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku w mieście.

Wraki samochodów na rogu ulic Legionów i Chałupniczej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Wraki pojazdów oznaczone tablicami rejestracyjnymi SBI, z rozbitymi szybami, przebitymi oponami, w których urządzono śmietnik, stoją niemalże w centrum miasta, szpecąc przestrzeń i zagrażając środowisku. Okazuje się, że porzucone pojazdy znajdują się w tym miejscu już od dłuższego czasu.

Skontaktowaliśmy się z kierownikiem Referatu Prewencyjnego Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, który poinformował nas, że sprawą obecnie zajmuje się policja i prowadzone są czynności mające na celu ustalenie właścicieli oraz usunięcie pojazdów.

Redakcja czecho.pl monitoruje sprawę.

aka, ar / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.