Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najpopularniejsze

  • 23 marca 2020
  • wyświetleń: 12970

[FOTO] Kaniów: Kierowca przygnieciony przez swój samochód

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 23 marca około godziny 9:40 w Kaniowie na ulicy Witosa. Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że kierowca wypadł z samochodu i został przygnieciony przez wrak. Okoliczności okazały się zupełnie inne.

Nietypowe zdarzenie w Kaniowie - 23.03.2020 · fot. Panda / Bielskie Drogi


Z ustaleń policjantów wynika, że 29-letni mężczyzna pchał swojego zdefektowanego Opla Vectrę. Gdy pojazd zbytnio się rozpędził, ten przebiegł na przód samochodu i próbował go zatrzymać. Auto było jednak już na tyle rozpędzone, że przewróciło mężczyzną na ziemię i samoczynnie zjechało do rowu wraz z zakleszczonym pod nim człowiekiem, przygniatając go do ziemi.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na pomoc ruszyli także policjanci, którzy w pobliżu Kaniowa wykonywali inne czynności służbowe. To oni dotarli na miejsce zdarzenia jako pierwsi i rozpoczęli udzielanie pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, który został wcześniej wyciągnięty przez świadków całego zajścia.



W pobliżu miejsca wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). Latająca karetka miała przetransportować pacjenta do szpitala. Decyzją lekarzy skorzystano jednak z drogi lądowej. Poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dalsze czynności wyjaśniające w sprawie tego nietypowego zdarzenia prowadzą funkcjonariusze bielskiej policji.

Droga była zablokowana przez ponad godzinę.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.