Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 7 maja 2020
  • 8 maja 2020
  • wyświetleń: 24229

Zmarł mieszkaniec Czechowic-Dziedzic zakażony koronawirusem

Smutne wieści docierają do nas z bielskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - zmarł mieszkaniec naszego miasta zakażony koronawirusem. Osoba ta była przez ostatni czas hospitalizowana w jednym ze szpitali zakaźnych.

Śląski Urząd Wojewódzki podał w czwartek o godzinie 17.30, że zmarłym jest 87-letni mężczyzna, pacjent szpitala w Kędzierzynie-Koźlu.

Sanepid poinformował o śmierci czechowiczanina w komunikacie w czwartek, 7 maja o godzinie 14.00. Według danych PSSE jest to pierwszy zgon z powodu COVID-19 mieszkańca Czechowic-Dziedzic. Do tej pory odnotowano cztery zakażenia koronawirusem w naszej gminie, w tym jedna osoba ozdrowiała z COVID-19.

sanepid
Zmarł mieszkaniec Czechowic-Dziedzic zakażony koronawirusem - dane PSSE Bielsko-Biała z czwartku, 7 maja

mp / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.