Najpopularniejsze

• 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1546

Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej za nami

W ostatni weekend 19-21 czerwca MOSiR Czechowice-Dziedzice oraz MKS Czechowice-Dziedzice wraz z SZPS byli organizatorami Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej. W tym roku na czechowickim piachu walczyły w turniejach finałowych 24 pary.

Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej za nami · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

Na pierwszym miejscu podium stanęli Bartosz Fijałek i Kamil Strzymszok z KS "Siatkarz Beskid" Skoczów. Srebrne medale powędrowały do pary Krzysztof Giemza/Mateusz Janus z KS Norwid 3. Brązowe medale wywalczyli Jakub Wierciński i Kamil Konieczny (SK Górnik Radlin), pokonując w meczu o trzecie miejsce Dawida Świebodę i Jakuba Pośpiecha z KS Norwid Częstochowa 1. Czechowicka para Jan Machalica/Grzegorz Abramek wywalczyli VI miejsce, natomiast para Tomasz Makowski/Krzysztof Sikora uplasowali się na miejscach 13-17. Pięć najlepszych par awansowało do półfinału Mistrzostw Polski, życzymy powodzenia.

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice