czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 września 2020
  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 28487

[FOTO] Rozstrzygnięto pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka 2020"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

W sobotę, 3 października w Centrum Wspinaczkowym "Primaroca" rozegrana została Runda Finałowa projektu Pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka''. Zwyciężczynią została Paulina Pasik.

Reklama

Ostatnia runda pojedynku o tytuł "Super Dzieciaka 2020" - 3.10.2020 · fot. Elżbieta Zarębska


W ostatniej rundzie spotkali się finaliści trzech kolejnych pojedynków: Paulina Pasik, Wojtek Brunowski oraz Dawid Łabuszewski. W pięknej sportowej walce rundę finałową wygrała Paulina Pasik i to ona w czwartek, 8 października z rąk burmistrza Czechowic-Dziedzic, Mariana Błachuta odbierze Puchar "Super Dzieciaka 2020". - Wielkie Gratulacje dla wszystkich małych bohaterów, którzy bawili się w tegorocznej edycji mojego projektu - podsumowała Elżbieta Zarębska, pomysłodawczyni oraz organizator imprezy.

Pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka 2020" składał się z czterech rund, w tym trzech eliminacyjnych. I Runda Eliminacyjna została rozegrana w Parku Trampolin Parabola w Czechowicach-Dziedzicach w sobotę, 12 września. Zwycięzcą I Etapu został Dawid Łabuszewski.

Pojedynek o tytuł ,,Super Dzieciaka''- I Runda Eliminacyjna już za nami · fot. Elżbieta Zarębska


Najmłodsi mieszkańcy doskonale bawili się w przygotowanych dla nich konkurencjach:
  • Pokonywali tor przeszkód,
  • Wykazali się umiejętnościami budowniczego,
  • Doskonale współpracowali w swoich małych drużynach.


II Runda Eliminacyjna odbyła się 19 września, pozwoliła wykazać się najmłodszym w "Pojedynku Kulinarnym'' - zadaniem dzieci było wymyślenie i wypiek bułeczki swojego pomysłu.
Pojedynek o tytuł ,,Super Dzieciaka''- II Runda Eliminacyjna już za nami! - 19.09.2020 · fot. Elżbieta Zarębska


Zwycięzcą II Etapu został Wojtek Brunowski i to on wziął udział 3 października w pojedynku o puchar i tytuł "Super Dzieciaka''.

II Runda Eliminacyjna o tytuł "Super Dzieciaka" za nami! - 19.09.2020 · fot. mp / czecho.pl


III Runda Eliminacyjna została rozegrana w sobotę, 26 września, w Nowym Fitness Parku na Krytej Pływalni MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach. O zwycięstwo w tej rundzie mali Bohaterowie walczyli tańcząc z tancerzami Szkoły Tańca "Mandla". Była cha cha, rumba, rock and roll oraz latino solo. Puchar III Rundy zdobyła Paulina Pasik, która już 3 października zawalczy o Puchar i Tytuł "Super Dzieciaka'' 2020. - Natomiast zwycięzcami dzisiejszego dnia są wszyscy mali bohaterowie, którzy przyjęli trudne wyzwanie tanecznego pojedynku. Byliście wspaniali - podsumowała Elżbieta Zarębska, organizatorka wydarzenia.

III Runda Eliminacyjna o tytuł "Super Dzieciaka" - 26.09.2020 · fot. Elżbieta Zarębska


W tym roku projekt odbywał się w nieco zmienionej formule i na odmiennych zasadach, ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom. W imprezie mogły wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Zgłoszenia już się zakończyły.

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. Portal czecho.pl został patronem medialnym imprezy. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Czechowice-Dziedzice, Marian Błachut.

Zdobywcę tytułu "Super Dzieciaka 2020'' poznamy już 3 października!

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj