Najpopularniejsze

  • 20 marca 2021
  • 18 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 44060

Mieszkaniec Zabrzega wystąpił w finale Ninja Warrior Polska!

We wtorkowym finale programu "Ninja Warrior Polska" mieszkaniec Zabrzega pokonał pierwszy tor z bardzo dobrym wynikiem. Niestety na drugim torze Mariusz Bulandra nie podołał zadaniu i nie zdobył głównej nagrody. Mimo to gratulujemy sukcesu i obecności w gronie najlepszych 24. zawodników!

Mariusz Bulandra w programie Ninja Warrior Polska
Mieszkaniec Zabrzega wystąpił w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Polsat


Mariusz Bulandra przemknął przez eliminacje do finału jak torpeda - półfinałowy tor pokonał w nieco ponad minutę. - To nie jest kwestia szczęścia, tylko to, że jestem dobry. Tor wszystko zweryfikuje - mówił pewny siebie 31-latek. W finale nie obyło się bez nerwowych momentów już na pierwszej trasie - spalił pierwsze podejście do Krzywej ściany, a na Podporze jego mięśnie zaczęły drżeć. W drugim etapie decydujący okazał się nieodpowiedni chwyt na jednej z najbardziej wymagających przeszkód.

Mieszkaniec Zabrzega wystąpił w finale Ninja Warrior Polska!
Mieszkaniec Zabrzega wystąpił w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Polsat


32-letni Mariusz Bulandra z miejscowości Zabrzeg jest pracownikiem fizycznym. 23 marca oglądaliśmy jego zmagania w programie "Ninja Warrior Polska". Mariusz najszybciej pokonał tor eliminacyjny (1:26:03) i awansował do półfinału. W nim również okazał się najlepszy - ukończył tor z czasem 1:00:44 i zakwalifikował się do finału programu!

Mariusz Bulandra w programie Ninja Warrior Polska
Mariusz Bulandra w programie Ninja Warrior Polska · fot. Polsat


W domu Mariusz ma zrobioną własną siłownię, na której pracuje nad swoją muskulaturą. Od kiedy pamięta, interesowała go akrobatyka. - W wolnych chwilach staram się utrzymywać odpowiednia formę - wyjaśnia. - Systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, udaję się do parku trampolin, co jest moim głównym zainteresowaniem.

Mariusz Bulandra z Zabrzega zmierzy się z torem Ninja Warrior Polska
Mieszkaniec Zabrzega wystąpił w finale Ninja Warrior Polska! · fot. Maciej Pióro


Zawodnicy startujący w "Ninja Warrior Poska" są silni, zdeterminowani i diabelnie wytrzymali, a siła mięśni dorównuje sile umysłu. Udział w programie to dla nich doskonały egzamin ze sprawności. Walczą nie tylko o tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior, ale także o 150 tys. złotych.

Finał programu "Ninja Warrior Polska" z udziałem Mariusza Bulandry można obejrzeć w serwisie VOD ipla.tv.

ar, BM, mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.