czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 lipca 2021
  • wyświetleń: 302

Męska szafa - co absolutnie musi się w niej znaleźć

Materiał partnera:

Choć mężczyźni nie mają aż takiego wyboru ubrań, jak kobiety, to również ich garderoba powinna być zróżnicowana. Panowie także potrzebują zarówno codziennych, prostych, sportowych, jak i eleganckich ubrań. Czego absolutnie nie może zabraknąć w męskiej garderobie?

Źródło: pixabay.com


Eleganckich koszuliElegancka koszula to podstawa wielu stylizacji. Takie koszule potrzebne są przede wszystkim do chodzenia do pracy czy też na rodzinne przyjęcia. Do takiej koszuli można założyć zarówno jeansy, jak i inne eleganckie spodnie. Oczywiście do takiej koszuli niezbędna jest marynarka. Najlepiej, aby każdy mężczyzna miał w szafie co najmniej kilka koszul i marynarek w różnych kolorach. To zapewni różnorodność stylizacji

GarnituruPrzynajmniej jeden elegancki garnitur powinien znaleźć się w każdej męskiej szafie. Chodzi tu o pełen komplet - marynarka i spodnie tego samego koloru, koszula i krawat, a czasem jeszcze kamizelka. Oczywiście garnitur jest strojem tylko na wyjątkowe okazje, takie jak wesele. Może też przydać się do pracy, w zależności od stanowiska czy pełnionej funkcji, a także firmy. Czasami dress code przewiduje tylko garnitury.

T-shirtyNie samą elegancją człowiek żyje. W domu nie można chodzić w garniturze. Nawet spotkanie ze znajomymi, spacer i wiele innych mniej oficjalnych okazji nie wymaga wielkiej elegancji w ubiorze. Dlatego w każdej męskiej garderobie nie powinno zabraknąć dużego wyboru t-shirtów. T-shirty męskie to uniwersalne elementy garderoby, pasujące do niemal każdej stylizacji. Nadają się i na co dzień i na spacer, spotkanie ze znajomymi czy trening.

JeansyJeansy to również uniwersalne spodnie. Można je zestawiać dowolnie, z ulubionymi t-shirtami mybaze.com czy nawet z elegantszą koszulą. Do tego pasują do nich także niemal każde buty. Jeansy to spodnie, które pasują także niemal na każdą okazję. Można z powodzeniem założyć je do pracy, zwłaszcza takiej, gdzie nie obowiązują nas sztywne zasady co do wyglądu. Są idealnym strojem wyjściowym na miasto, do fryzjera, lekarza czy na zakupy. Kilka par jeansów w różnych kolorach to konieczność w męskiej garderobie. Damskiej zresztą też.

Skórzana kurtkaSkórzana ramoneska to kolejny element must have w garderobie mężczyzny. Jest uniwersalna, pasuje zarówno do stylizacji sportowych, jak i bardziej eleganckich. Nadaje się na różne okazje. Można zarówno założyć ją do pracy, jak i na koncert rockowy. Oczywiście każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie zarówno czarną, jak i brązową ramoneskę.