czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 20 lipca 2021
  • wyświetleń: 1428

UM poszukuje naczelnika Wydziału Inwestycji i Zarządu Drogami

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Naczelnika Wydziału Inwestycji i Zarządu Drogami. Wymagane wykształcenie: wyższe II stopnia o kierunku budownictwo, inne kierunki techniczne lub administracja. Wymagane doświadczenie zawodowe: 5 lat stażu pracy zawodowej, w tym 2 lata stażu pracy na stanowisku kierowniczym lub stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem pracowników.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


- Do głównych zadań związanych z pracą na tym stanowisku należeć będzie: nadzór w zakresie realizacji obowiązków wykonywanych przez pracowników, nadzór nad przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych, kanalizacji deszczowej, inwestycji drogowych, oświetlenia dróg, utrzymania zieleni, bieżącego utrzymania dróg i ich remontów - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Oferujemy pracę na pełny etat, na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na czas określony).
Termin składania ofert mija w piątek, 23 lipca. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (parter budynku głównego przy pl. Jana Pawła II 1) lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 32 214-71-47

mp / czecho.pl, źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.