czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 20 lipca 2021
  • wyświetleń: 1010

Najlepsze Portale Randkowe 2021- Czy nadal działają? Które są skuteczne?

Materiał partnera:

Od pewnego czasu portale randkowe na dobre zagościły w świadomości społeczeństwa. Czy wśród nich istnieją takie, które można jasno określić najlepszymi portalami randkowymi? Czy któreś z nich są wyjątkowo skuteczne w znalezieniu swojej drugiej połówki czy nawet miłości swojego życia? Czy w ogóle portale randkowe nadal działają? Przeczytajcie nasz ranking portali randkowych 2021 r. i przekonajcie się czy na te i inne pytania udało nam się znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

Ranking portali randkowych - co braliśmy pod uwagę?Na początek powinniśmy zadać sobie pytanie jakie cechy powina mieć najlepsza strona randkowa? Czy powinien zrzeszać odpowiednią liczbę użytkowników? Czy ilość kobiet i mężczyzn powinna być zrównoważona, czy może preferujemy przewagę którejś płci?

Chyba najlepszą odpowiedzią jest "to zależy" kto szuka i na czym nam zależy. Jeżeli szukamy perspektywy trwałego związku śmiało przetestujmy takie serwisy randkowe jak Academic Singiels, na którym już wielu użytkowników znalazło odpowiedniego partnera do stałej relacji, czy Be2 i eDarling, na których w dopasowaniu drugiej połówki pomoże nam dostępny na stronie test osobowości. Jeżeli szukamy osoby tej samej płci nieoceniony będzie portal Singles50.

Czy warto płacić? Na jaką opcję się zdecydować?Kolejnym kryterium definiującym znalezienie się wśród najlepszych portali randkowych w Polsce jest to, czy zależy nam na tym, aby dany serwis był płatny czy darmowy?

Wśród tych portali randkowych, gdzie darmowe konto jest wystarczające i pozwala poznać miliony ludzi z twojej okolicy możemy wskazać portal Swatka.pl, C-Date czy Tinder, które cechuje również szybka rejestracja i intuicyjne założenie konta.

Najlepsze serwisy randkowe dają również możliwość korzystania z wersji premium, która często może oznaczać pewną selekcję użytkowników.

Należy pamiętać, że duża liczba użytkowników lubi korzystać z usług na najwyższym poziomie i decydując się na płatną wersję portalu zyskujemy takie dodatkowe usługi jak obejrzenie zdjęć wszystkich interesujących nas osób, otrzymywanie powiadomień o odczytanych wiadomościach, sprawdzenie kto wszedł na nasz profil oraz możliwość tworzenia przez aplikację listy kontaktów, o których sami decydujemy czy się do nich odezwiemy. Tak szerokie opcje dają niemal wszystkie portale, a ich użycie pozwala nam na większą swobodę w wyborze idealnego kandydata.

Randki online dla wszystkich grup wiekowychZ punktu widzenia użytkowników istotne jest też czy interesują nas jedynie randki online czy poznanie osoby w rzeczywistości?

Jeżeli szukamy poważnego związku ponownie zajrzyjmy do poportalu Be2 czy Twoo, gdzie przeważa liczba użytkowników w wieku 30-35+, co może wskazywać, że korzystanie z aplikacji ma na celu zbudowanie trwałego związku.

Zaś gdy chcemy, aby serwis randkowy umożliwił nam poznawanie nowych osób do niezobowiązujących relacji, albo po prostu szukamy partnera do towarzystwa na wesele polecamy zajrzeć na portal Badoo, Date Zone czy Ero Date lub Flirt, gdzie wielu użytkowników mieści się w przedziale wiekowym 20- 40 lat. Natomiast osoby 40+ znajdą bratnią duszę z pomocą Sympatii, Swatka.pl czy Singles50.

Portale randkowe na przestrzeni latDawno temu, dla niektórych użytkowników to nieznane i zamierzchłe czasy, do poznania nowych osób służyły anonse w gazetach lub rejestracja w agencjach towarzyskich. Na szczęście aktualnie niemal do wszystkiego mamy szybki dostęp w Internecie.

Bez wychodzenia z domu i inwestowania w ciemno naszego czasu. Aktualnie strony randkowe dają nam możliwość obsługi jako strona www, a także bardzo często jako aplikacja.

Dzięki temu, że Internet ma globalny zasięg mamy szansę na poznanie osób zarówno z twojej okolicy, jak również z całego świata.

Najlepsze portale randkowe w 2021 mogą świadczyć usługi dla użytkowników oczekujących nie tylko takich funkcji jak szybka rejestracja, serwis dostępny w każdej chwili, aplikacja mobilna, ale również starają się zapewnić użytkownikom możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Czy randki z osobami poznanymi w sieci są bezpieczne?
Aktualnie niemal standardem jest oferowanie użytkownikom portalu anonimowości. Oczywiście na portalu randkowym w pewien sposób sami decydujemy, ile chcemy o sobie powiedzieć zakładając konto.

Coraz rzadziej zdarza się zakładanie fikcyjnych kont, ponieważ korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu, a złamanie go karane jest blokadą konta. Aktualnie każdy szanujący się serwis posiada certyfikat bezpieczeństwa, a strona portalu jest pod tym kontem weryfikowana.


PodsumowaniePrawdopodobnie bardzo chcielibyśmy, aby powyższe porównanie wyłoniło nam jasno i bezdyskusyjnie zwycięzcę i pokazało najczęściej wybierany portal randkowy.

Taka odpowiedź jest jednak niezwykle trudna, ponieważ inne potrzeby będzie miała osoba szukająca stabilizacji w życiu, inne taka, która ma małe grono znajomych i potrzebuje towarzystwa okazjonalnie, a także inne ktoś, kto szuka jedynie więzi cielesnej.

Najlepszym jest to, że niezależnie od tego jaki mamy indywidualny cel, serwisy randkowe cechują się różnorodnością zarówno wieku jak i celu relacji i dają dużą szansę na spełnienie każdej potrzeby.

Najlepszy serwis randkowy to zapewne taki, który spełnia potrzeby swoich użytkowników, a one są różne. Aplikacja, którą zawsze mamy pod ręką z pewnością nam w tym pomoże, natomiast biorąc pod uwagę znane powiedzenie, że ile osób tyle gustów, możemy stwierdzić, że wielu użytkowników różnie może wybrać najlepszy portal randkowy dla siebie.