czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 grudnia 2021
  • 18 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3269

Fundacja bez zwierzakobusa, ale ze środkami ze zbiórki

Nie udało się zebrać odpowiedniej liczby wpłat do tego, aby czechowicka fundacja Mam kota na punkcie psa otrzymała "Zwierzakobusa". Do organizacji trafią jednak środki zebrane podczas zbiórki zorganizowanej w ramach konkursu na portalu ratujemyzwierzaki.pl.

zwierzakobus
Zwierzakobus · fot. ratujemyzwierzaki.pl


"Zwierzakobus" miał trafić do gminnego azylu dla zwierząt, który niebawem powstanie w Czechowicach-Dziedzicach. Pojazd nie trafi jednak do czechowickiej fundacji - nie udało się zebrać odpowiedniej ilości wpłat. - Zbiórka na zwierzakobusa została zakończona i teraz będą liczone prawidłowo oddane "głosowpłaty". Chcieliśmy jeszcze raz podziękować Darczyńcom za udział - napisała w mediach społecznościowych Anna Sztender, prezes fundacji Mam kota na punkcie psa. - W przyszłym roku, jeżeli będzie jeszcze raz taki konkurs, to weźmiemy jeszcze raz udział. Bardziej przygotowani - dodała.

Podczas zbiórki prowadzonej w ramach konkursu na konto dedykowane czechowickiej fundacji wpłacono 3 817,99 zł. Środki te, po potrąceniu prowizji dla portalu ratujemyzwierzaki.pl, trafią do fundacji Mam kota na puncie psa. - Pieniądze będą przeznaczone na zapłatę faktur za leczenie i utrzymanie przytuliska. Byliśmy z płatnościami po tyle, więc bardzo się przydadzą - wyjaśnia Sztender.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.