czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 14 kwietnia 2022
  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 9035

Zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Zabrzega zakończona

Na portalu zrzutka.pl zakończyła się zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Zabrzega, którym na początku kwietnia częściowo spłonął dom. W liście przesłanym redakcji portalu czecho.pl Iwona i Mariusz Maj podziękowali za dotychczasową pomoc.

Pożar domu w Zabrzegu - 4.04.2022
Pożar domu w Zabrzegu - 4.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


4 kwietnia około godz. 14.30 wybuchł pożar wiaty z drewnem przy ul. Spacerowej w Zabrzegu. Ogień przedostał się na poddasze domu, które spłonęło niemal doszczętnie. Z ogniem walczyło sześć zastępów straży pożarnej. Więcej o tym nieszczęśliwym zdarzeniu pisaliśmy w artykule "Pożar w Zabrzegu. Ogień przeniósł się na dom!".

Straty są spore. Przyjaciele rodziny pogorzelców zorganizowali na portalu zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy, która zakończyła się w minioną niedzielę, 17 kwietnia. Udało się zebrać 32 tysiące złotych! W liście przesłanym do redakcji portalu czecho.pl Iwona i Mariusz Maj, pogorzelcy z Zabrzega, podziękowali za dotychczasową pomoc. Jego pełną treść publikujemy poniżej.

Pragniemy bardzo serdecznie z całego serca podziękować Wszystkim zaangażowanym w pomoc i wsparcie udzielone nam po pożarze naszego domu w Zabrzegu.

To niezwykle ciężkie i dotkliwe wydarzenie pokazało nam, jak ważna jest obecność, bliskość, życzliwość i wsparcie ludzi.

Dziękujemy Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Współpracownikom, Znajomym za okazaną dobroć i wsparcie duchowe i finansowe. Dzięki Wam, mimo przeciwności losu i nieszczęścia jakie nas spotkało, mamy siłę by dalej iść przed siebie. Wasza życzliwość i wrażliwość na drugiego człowieka daje nam nadzieję i jest dla nas wielkim wsparciem.

Dziękujemy Strażakom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy z pełnym poświęceniem walczyli z ogniem oraz pomagali w zabezpieczeniu pogorzeliska.

Szczególne podziękowania kierujemy dla PHU Sylwester Pniok, to firma, która odbudowała nasz zniszczony w pożarze dach.

Pań Sylwester Pniok i jego pracownicy pokazali nam, że niemożliwe nie istnieje. Zaangażowanie, profesjonalizm i serce jakie Pan Sylwek wkłada w wykonywaną pracę jest godne naśladowania.

Dziękujemy.

Iwona i Mariusz Maj

ab, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.