czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 czerwca 2022
  • 8 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 13413

[WIDEO] "Aktywne weekendy w mieście" nie tylko dla najmłodszych

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zadbał o to, aby dzieci i młodzież nie nudziły się w wakacje. Obok zajęć organizowanych w tygodniu w ramach akcji "Wakacje na sportowo", dzieci z rodzinami mogą uczestniczyć w "Aktywnych weekendach".W minioną niedzielę w ramach "Aktywnych weekendów" Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował aż trzy różne propozycje. Na terenie Parku Szwajcarska Dolina odbyły się zajęcia "ABC surwiwalu", w których uczestniczyły całe rodziny. W Parku na Północy miłośnicy jazdy na rolkach mogli szkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkółki Skuza Sport. Dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy przygotowano animacje i zabawy w Parku Świętej Barbary.

Urząd Miejski razem z MOSiR-em zaprasza na kolejne "Aktywne weekendy". W niedzielę, 14 sierpnia w Parku Szwajcarska Dolina po raz kolejny zostanie zamontowana tyrolka i most linowy. Tydzień później w tym samym miejscu odbędą się animacje dla dzieci oraz szkolenie na trasie rowerowej MTB.

mp / czecho.pl
źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.