czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 września 2022
  • 17 września 2022
  • wyświetleń: 8858

"Holi Święto Kolorów" w Parku św. Barbary

Za nami:

Zaplanowane pierwotnie na sobotę, 10 września w czechowickim Parku św. Barbary "Holi Święto Kolorów" zostało przeniesione na 17 września. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 14.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

Reklama

Holi Święto Kolorów w Parku św. Barbary - 17.09.2022
Holi Święto Kolorów w Parku św. Barbary - 17.09.2022 · fot. Święto Kolorów Holi


- Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka - mówią organizatorzy.

- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! - mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów? - Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach - informują organizatorzy.

Jak dodają, przygotowali oni 9 kolorów proszków. Przewidziano także bazooki CO2 oraz strefę foodtrack. - Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków - dodają.

Strona wydarzenia na Facebooku znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.