czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 września 2022
  • 20 września 2022
  • wyświetleń: 4653

[FOTO] 328 młodych sportowców na starcie Biegu Olimpijczyka

W sobotę, 17 września na terenie czechowickiej Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się XXVI "Bieg Olimpijczyka". Wydarzenie, zaliczane do tegorocznej edycji cyklu "Biegiem po Zdrowie", swoim patronatem objął burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut.

Reklama

XXVI "Bieg Olimpijczyka" - 17.09.2022 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Jak poinformowali organizatorzy biegu, na jego starcie stanęło 328 miłośników dobrej zabawy i rywalizacji. - Na uczestników, którzy dobiegli do mety, czekały misiowe upominki, a w każdej kategorii wiekowej dzieci i młodzież z miejsc 1-6 uhonorowani zostali medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi - relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Wyniki Biegu Olimpijczyka można znaleźć tutaj.

Organizatorzy podziękowali również wszystkim instytucjom, które pomogły w organizacji i przeprowadzeniu biegu. Byli to: Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, Rada Osiedla "Barbara", SKS "Olimpijczyk" oraz czechowicki MOSiR.

Kolejne wydarzenie z cyklu "Biegiem po Zdrowie" odbędzie się w sobotę, 1 października. Tego dnia w Zabrzegu zostanie rozegrany Memoriał Henryka Puzonia.

Biegiem po zdrowie 2022 - plakat
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.