czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 17 września 2022
  • 26 września 2022
  • wyświetleń: 5457

[WIDEO] 30 czworonogów wzięło udział w akcji "Fotopsiaki"

Akcją "Fotopsiaki" oficjalnie zainaugurował działalność wybieg dla psów w Parku na Północy. W sesji zdjęciowej zorganizowanej przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach i Fundację "Mam kota na punkcie psa" uczestniczyło ponad 30 psiaków!

ReklamaNa terenie Parku na Północy powstały dwa wybiegi dla psów. Jeden o powierzchni 2450 m2 z przeznaczeniem na teren ćwiczeń i wybieg dla psów dużych, drugi o powierzchni 950 m2 z przeznaczeniem dla psów małych. Więcej o tym można przeczytać w tym artykule.

W związku z zakończeniem inwestycji Fundacja "Mam kota na punkcie psa" oraz Urząd Miejski w Czechowicach Dziedzicach zaprosili opiekunów psów na akcję FOTOPSIAKI - sesję zdjęciową czworonogów, która odbyła się w sobotę 24 września na terenie wybiegu dla psów.

Zdjęcia czworonogów wykonane w trakcie akcji zostaną wykorzystane do opracowania materiałów edukacyjnych "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice".

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.