czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 3 listopada 2022
  • wyświetleń: 2715

Jakie jest zapotrzebowanie na węgiel w naszej gminie? Ankieta

W związku z możliwością dystrybucji węgla przez samorząd wśród mieszkańców, czechowicki Urząd Miejski udostępnił specjalną ankietę. Jej celem jest określenie zapotrzebowania na ten surowiec.

Reklama

węgiel opał kopalnia
Jakie jest zapotrzebowanie na węgiel w naszej gminie? Ankieta · fot. czecho.pl


Ankieta jest skierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, które pobrały dodatek węglowy lub uzyskały do tego prawo i do tej pory nie zakupiły węgla w cenie poniżej 2 000 zł brutto za tonę.

- Wyniki ankiety będą podstawą do ewentualnego złożenia zamówienia na węgiel. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, którzy spełniają kryteria do zakupu opału za pośrednictwem samorządu, o jej wypełnienie. Ankieta jest bardzo prosta i zwięzła, jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż minutę. Jednocześnie informujemy, że tutejszy Urząd Miejski nie będzie miał żadnego wpływu na jakość węgla, który będziemy dystrybuować - poinformował Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak podkreślił magistrat, ankieta nie jest zamówieniem. - Ma jedynie na celu uzyskanie informacji, czy jesteście Państwo zainteresowani zakupem preferencyjnym węgla na warunkach i cenie zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami - dodał UM.

Ankietę można wypełnić do środy, 16 listopada. Znajduje się ona w tym miejscu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.