czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 listopada 2022
  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 4364

Ruszają wywiady środowiskowe ws. dodatku węglowego

W związku ze zmianą ustawy o dodatku węglowym i dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła, Wydział Świadczeń Społecznych czechowickiego Urzędu Miejskiego poinformował, że od 14 listopada na terenie gminy będą przeprowadzane wywiady środowiskowe.

Reklama

węgiel
Ruszają wywiady środowiskowe ws. dodatku węglowego · fot. pszczyna.tv


Wywiady dotyczą przede wszystkim przypadków, gdy źródło ogrzewania nie zostało zgłoszone w terminie do 11 sierpnia 2022 roku, do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Celem wywiadu środowiskowego jest potwierdzenie źródła ogrzewania gospodarstwa domowego wskazanego we wniosku o dodatek węglowy lub dodatek o drewno, pellet drzewny inny rodzaj biomasy, gaz skroplony LPG lub olej opałowy. Wywiady będą przeprowadzać pracownicy czechowickiego Urzędu Miejskiego legitymujący się upoważnieniem burmistrza Czechowic-Dziedzic. Wywiady bedą przeprowadzane w miejscu zamieszkania wnioskodawcy.

Z przeprowadzonego wywiadu środowiskowego zostanie sporządzona notatka służbowa. W wyniku pozytywnej weryfikacji zostanie przyznane świadczenie, które zostanie wypłacone na konto wnioskodawcy. Niewyrażenie zgody na przeprowadzenie wywiadu środowiskowego stanowi podstawę do odmowy przyznania świadczenia.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Świadczeń Społecznych telefony: 32 214 71 05, 32 214 71 06 i 32 214 71 12.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.